haftaya-pozitif-baslayin

Haftaya Pozitif Başlayın

Pek çoğumuzun kabusu haline gelen pazartesi, gözünüzü korkutmasın! Yapmanız gereken tek şey uzman görüşlerini içeren tavsiyelerimize kulak vermek.
DEPRESİF RUH HALİNDEN KURTULUP İHTİYACINIZ OLAN ENERJİYE KAVUŞMAK VE HAFTAYA MUTLU BİR BAŞLANGIÇ YAPMAK SANDIĞINIZ KADAR ZOR DEĞİL!
Gününüze enerjİ katın
Bir adet kivi, elma ve birkaç havucu sıkarak içine biraz limon damlatın. Elde ettiğiniz bu içecek, gerçek bir depresyon içeceğidir. Kivi, portakaldan daha fazla C vitamini içerir ve C vitamini, kalp sağlığını korumaya yardımcı olur. Elmada, kemikleri kuvvetlendiren floridzin isimli flavanoid vardır. Havuç ise cilt sağlığını korumaya yardımcı güçlü bir antioksidan olan beta karoten bakımından oldukça zengindir. Biraz daha canlanmaya mı ihtiyacınız var? İçeceğinize zencefil ilave ederek biraz daha lezzet ve enerji katabilirsiniz.
Yedikleriniz, içtiklerinizin dışında en önemli şey nasıl düşündüğünüzdür. Bu nedenle olumsuz düşüncelerden uzaklaşmaya ve hayatın olumlu taraflarını görmeye özen gösterin. Bu sizin sağlıklı olmanıza yardımcı olacaktır.

Haftaya Pozitif Başlayın İLE İLGİLİ YORUMLAR

YORUM EKLE