3. Tamay Z, Akçay A, Babayiğit Hocaoğlu A, Demir F, Tahtakesen TN ve Güler N. Beslenme alışkanlıklarının atopic dermatite etkisi. 8. Ulusal Çocuk Solunum Yolu Hastalıkları Kongresi Konuşma Özetleri ve Bildiriler Özet Kitabı, 165 (PS-71), Çeşme, 2013. Poster üçüncülüğü ödülü almıştır.

2. Yüksel H, Can D, Reisli İ, Uzuner N, Orhan F, Cevit Ö, Tahan F, Canıtez Y, Kuyucu S, Bingöl-Boz A, Akçay A, Yılmaz Ö, “Çocukluk Çağı Atopik Dertmatitinin Özellikleri ve Prognozu: Türkiye’de Çok Merkezli Bir Çalışma”, XVI. Ulusal Alerji ve Klinik İmmunoloji Kongresi, Özet Kitabı, 72 (P099), Kıbrıs, 2008.  Poster üçüncülüğü ödülü almıştır.

1. (Öneş Ü., A. Akçay, Tamay Z. ve N. Güler) “İstanbul ilindeki okul çocuklarında astım ve semptomlarının artan prevalansı (ISAAC faz III), I. Uludağ Pediatri Kış Kongresi’nde (20-23 Şubat 2005, Bursa). Poster üçüncülüğü ödülü almıştır.
ÖDÜLLERİ İLE İLGİLİ YORUMLAR
Doç. Dr. Ahmet AKÇAY - 9.4.2016 15:35:58

Merhaba Emrah Bey, alerjik astım teşhisinin bir çocuk alerji uzmanı tarafından konulduğuna emin olmalısınız. Alerjik hastalıkların teşhis tedavi yetkisi yalnızca çocuk alerji uzmanlarında vardır. Çocuk alerji uzmanınız çocuğunuza uygun tedavi yöntemini seçer ve şikayetlerinizin azalması beklenir. Bir azalma görülmez ise bunun nedeninin araştırılması gerekmektedir.

Emrah Yılmaz - 1.4.2016 00:42:03

Merhaba hocam oğluma alerji astım teşhisi kondu sürekli 15 günde bir hastanedeyizÇok terlemesi var bize ne olur birşey söyleyin yası 6 bunu atlata bilirmiyiz

YORUM EKLE