Makaleler

Doç. Dr. Ahmet Akçay çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı olarak 3 yan dal uzmanlığına sahiptir. bunlar, ç.ocuk alerji uzmanı, çocuk göğüs hastalıkları uzmanı ve astım uzmanı, immunoloji uzmanıdır. bu konular cercevesinde malkaleler yazmakta ve bilgilerini hastaları ile paylaşmaktadır.
Doç. Dr. Ahmet Akçay'ın yazdığı Makaleler yorumlara açık olmakla birlikte istenildiği taktirde sorular sorulmakta ve doç. dr. ahmet akçay sorulara cevap vermektedir. 

Makaleler farklıo paylaşım sitelerinde de okuyucular ile paylaşılmaktadır. Doç. Dr. Ahmet Akçay takip edilen ve hastaları ile iltişim halinde olan bir doktordur.

Doç. Dr. Ahmet Akçay Liv Hospital ve Medikal Park'da hizmet vermektedir. 2014 yılında ABD Cincinnati Üniversitesinde bulunmuştur.
Özellikle Alerji ve Astım konusunda hastaları ile buluşmaktadır.

Doç. Dr. Ahmet Akçay çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı olarak 3 yan dal uzmanlığına sahiptir. bunlar, çocuk alerji uzmanı, çocuk göğüs hastalıkları uzmanı ve astım uzmanı, immunoloji uzmanıdır. bu konular cercevesinde malkaleler yazmakta ve bilgilerini hastaları ile paylaşmaktadır.
Doç. Dr. Ahmet Akçay Liv Hospital ve Medikal Park'da hizmet vermektedir. 2014 yılında ABD Cincinnati Üniversitesinde bulunmuştur.
Özellikle Alerji ve Astım konusunda hastaları ile buluşmaktadır.

 
Prof. Dr. Ahmet AKÇAY Çocuk Hastalıkları, Çocuk Alerji Astım, İmmünoloji ve Çocuk Göğüs Hastalıkları Uzmanı, İstanbul Alerji, Harbiye Mahallesi, Teşvikiye caddesi, No: 37, Kat: 3, Şişli, İstanbul Randevu ve bilgi için: 0850 433 93 93 (09-18 aranabilir)
MAKALELER İLE İLGİLİ YORUMLAR

YORUM EKLE