Yeni  Rötuşlar

 

 

İstisna bölümü

4. İstisna olan saatler ve günler hakkında bilgi admin panelinde ve netteki panelde altta bilgilendirme olarak mesaj kutusunda çıksın. Benim istisna için yaptığım açıklamalar çıkabilir.

 

 

15. Rapor sonuçta isimler de çıksın

 

Çocuk kulubu

bitmiştir

 

Site bitince yapılacaklar

1. Sitemiizn sağ üstünde renk çubuklarını tıklayınca site bozuluyor. tekrar gözden geçecek.

2. Sitenim tüm tarayıcılarla uyumlu hale gelmlmeli

TV kısmındaki Ofisteki bilgisayarımda paylaşa gelice alta doğru butonlar görünmüyor. Bir eklenti eksik. Eklenti eksik olan pc lere uyarı mesajı verilebiliyor mmu. Şu programı kurmalısın gibi. Bizim siteyi görmek için hangi programlar ngerekiyorsa eksik olanları bildirebiliyırmuOnline randevuda zamanla olacaklar 

İstisnaya istisna oluşturma: Bazen istisna oluşturudğumuz alanlarda açılma yapmam lazım. Aynı paneli kullanarak belirlen tarih ve saatlerde istisnayı kaldıracağız. Uzun vadeli istisnaların bazen küçük bölümlerini kaldırmak gerekiyor.  

 

İstisna ve randevu ayarlarında en sütte geri al butonu ile yaptığımız bir değişikliği geri alma imkanı

 

Karşılaştırma bölümünde listelenen poliklinikler ayrı ayrı önceki gün sonraki gün imkanı

 

Yeni gün ekleme

Randevu düzenlemede gün bazında düzenleme imkanı: Örneğin 17-20 çalışma saatlerini düzenledim. Ancak cmtsi 11-17 çalışmak istiyorum. Bunu nasıl yapabiliriz?

 

Gün seçim imkanıyla poliklinik oluşturma: İstisnadaki gibi gün seçerek sadece o seçilen günlerde  örneğin sadece salı perşembe günleri randevu saatleri düzenleyiceğiz. (Randevu düzenlerken alt tarafa günler yerleştirlebilir. İşaretlenen günler sadece devreye girer)

 

 

 

 

Kutlama

 

Site özel günlerde açılınca mesajla karşılaşma. Bayramda bayram kutlması. süresini benim belirlemmem gerek

 

Basında

Düzenlemede küçük resim yok.

Paylaş butonu TV deki gibi olsun. Sağındaki oka basınca paylaşılak bölümler aşağıya dökülsün

 

 

 

 

 

 

İçerikler (Dernek sitesinde yapacağız)

Her yüklenen sayfada paylaş, yazdır, pdf çevir, mail gönder olacak.Yazı büyütme olacak. Sayfaların en altında da güncelleme altında sayfanın okunma sayısı çıkacak ve paylaş bölümü olacak.  

Örnek site: http://www.ttb.org.tr/index.php/haberler/basinaciklamalari/2145-ortak

 

Bazı dosyaları herkesin görmesini engellemek için şifreleme sistemi koycağız. Bizim sayfa oluşturmada eskiden kullandığımız 2. bir safya oluşturma var. onu şifre için kullanılabilir. Şifre kyduğumuz yere kişi görmek isteyince mesaj çıkacak. Bu sayfa site yöneticisi tarafından şifrelenmişştir. Görmek istiyorsanız lütfen site yöneticisiyle temasa geçin deyip mail adresi vereceğiz. info@cocukallerji.com

Burda bir sistem kuracağız

 

 

Dosyanın başka kategori altında kayıt değiştirme imkanı olacak. Dosyayı taşı ile olabilir belki. önceleri vardı. sonra ne oldu anlmadım. ana katogride bu oluyor ama diğer alt gruplarda olmuyor. herhalde tüm kategoriler alt altaçıkmalı ki nereye istersek oraya sayfa kayıt edelim. Bir alt menüyü bir üst gruba nasıl taşırız?

 

Kategori düzenlemedeki biçimlendirme bölümünde resim eklemede resimler tıklayınca eklenen resimleri bulmak zor oluyor. Çünkü en son eklenen en altta. O sebepten en son eklenen en üstte olsun.

 

 

Slaytlar

En son eklenen slayt en başta olacak

 

Sayfa yapısı değişecek. pdf çevir, sistemi ve okunma sayıs eklenecek. fecebook ekle olacak

 

Foto albumu

Fotograf albume gere eklenince yükleme tamamlanıca en son seçilen album ve kategori hazır halde olacak. Başlık da en son eklenen başlık olarak kalacak.

 

 

GAZİANTEP'TE ULUSAL ASTIM VE ALLERJİ TOPLANTISI YAPILACAK

 

Doç. Dr. Ahmet AKÇAY 8 ekim 2011 tarihinde Gaziantep'te Tuğcan Otel'de hekimlere yönelik Ulusal Astım, Allerji ve Solunum Yolu Hastalıkları Sempozyumu yapılacağını duyurdu. Sempozyumun düzenleme kurulunda olan Doç. Dr. Ahmet AKÇAY Gaziantep ve çevre illerden bir çok aile hekimi, çocuk sağlığı ve hastalıkları, göğüs hastalıkları, kulak burun boğaz ve cildiye uzmanların katılması bekleniyor. Türkiye'nin astım ve allerji konusunda önde gelen Profösörleri ve doçentleri konferanslar verecek. Sempozyum başkanı ve Çocuk Solunum Yolu Derneği başkanı prof. Dr. Nermin Güler böyle bir toplantı yapılacağı için çok mutlu olduğunu bildirdi.

 

 1035